اطلاعیه شماره 58 - قرارداد درمان و عمر و حادثه

همکاران گرامی

 سلام و  عرض ارادت

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام بیمه نامه عمر و حادثه و درمان تکمیلی همکاران از طریق سایت انجمن در مورخ   96/02/30و در خواست همکارانی که در مهلت مقرر ثبت نام انجام نداده اند و  پیرو تقاضای  انجمن از  مدیریت محترم بیمه های درمان و عمر وحادثه  و  موافقت  اخذ شده از مدیریت های فوق  ،  سایت انجمن جهت ثبت نام از  مورخ  96/3/3  لغایت   96/3/18   بمدت 15 روز  مجددا باز شد  .

لذا خواهشمند است همکاران محترم جهت ثبت نام هرچه سریعتر اقدام تا اقدامات آتی جهت ارائه لیست بیمه شدگان به بیمه آسیا انجام پذیرد. لازم به تذکر می باشد ،  عدم ارائه لیست  همکاران متقاضی در موعد مقرر ،   موجب اختلال در پرداخت خسارت و دریافت معرفی نامه برای اعضای محترم ، می گردد

 

لیست اعضایی که تا کنون نسبت به ثبت نام اقدام ننموده اند در اختیار مسئولین کمیته های شعب قرار  داده شده است   . لذا  از کمیته های محترم شعب تقاضا دارد ، با برنامه ریزی و هماهنگی به صلاح دید خود ، نسبت به تعیین تکلیف  ثبت نام  همکاران مندرج در لیست ، اقدام و نتیجه را  در مورخ  96/3/20   کتبا  به انجمن  ارسال  دارند .

از مسئولین محترم کمیته های شعب  تقاضا دارد ، جهت  عدم  بروز  هر گونه  مشکل در آینده  ، از  همکاران  محترمی که به هر علتی  تمایل به ثبت نام  و پوشش بیمه نامه ندارند  ، تاییدیه کتبی  اخذ و  ضمیمه گزارش خود نمایند .

همکاران محترم ، با مراجعه  به اطلاعیه ها و دستورالعمل هایی که قبلا در این خصوص انجام گرفته است  و در پورتال سایت  و کانال انجمن در دسترس می باشد  ، نسبت به ثبت نام هر دو بیمه نامه  اقدام  و چنانچه  با  هر گونه  مشکلی مواجه شدند  با دفتر انجمن با شماره 88759574 سرکار خانم حاجیان تماس حاصل نموده تا راهنمایی کامل انجام  پذیرد.

 

سایت  ثبت نام  در ساعت 24 مورخ  96/3/18  بسته خواهد شد و  تحت هیچ شرایطی مجددا  باز نخواهد شد . 

 

سعید شمسعلی

دبیر انجمن صنفی نمایندگان استان تهران