اطلاعیه شماره 50 - افتتاح سایت جدید انجمن

درود بر همکاران محترم

 

به اطلاع می رساند ، طبق مصوبه هیئت مدیره محترم انجمن و در راستای عمل به وظایف محوله جهت توسعه امور صنفی ، روابط عمومی ، اقدام به راه اندازی سایت جدید نموده است . تلاش گردیده است که سایت در کنار اطلاع رسانی امور انجمن به تمام کاربران  ، به گونه ای طراحی و قالب بندی شود که علاوه بر استفاده اختصاصی در پرتال برای اعضا محترم انجمن استان تهران ، برای کلیه نمایندگان محترم بیمه آسیا در سراسر کشور هم ، کاربردی باشد .

 طراحی ساختار ، گرافیک ، صفحات اصلی و فرعی و انتخاب فرم ( با تعامل با طرف قرارداد این پروژه )  ، عکاسی از منابع انسانی انجمن  ،  همچنین تهیه اطلاعات هر بخش و بارگذاری آنها ،  در طی مدت 2 ماه با بیش از 180  ساعت کار اجرایی در این خصوص ، توسط روابط عمومی انجمن ،  انجام گرفته است . امیدوار است ، ارائه مطالب در قسمت های مختلف سایت ، مورد توجه کلیه همکاران و اعضا محترم انجمن  قرار گرفته و موجبات رشد و توسعه مسائل صنفی را فراهم و  مورد توجه دست اندرکاران صنعت بیمه قرار گیرد .

در پایان از همکاری آقای شمسعلی دبیر محترم انجمن و نماینده هیئت مدیره در این خصوص ، سپاس گزاری نموده و از  تمامی اعضا هیئت مدیره محترم انجمن ، که بستر این  کار را فراهم ساخته  و با حمایت های خود  ، روابط عمومی را یاری نمودند ، کمال تشکر را دارد . 

 

روابط عمومی - محمد راد